Dit is ons Team van de Week!
Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 6 reacties

Heel wat jongens van een sterk Genk in het Team van de Week!

Dit is ons Team van de Week!
Foto: © photonews

Op deze eerste speeldag van onze competitie kregen we meteen een pak spektakel. Het was genieten van begin tot einde -behalve dan in Sint-Truiden- en dus was het een moeilijke selectie voor het eerste Team van de Week.

Doel

Tussen de palen kwam Roef sterk uit de verf. Zijn reddingen zorgden ervoor dat er toch nog een mogelijkheid was voor Waasland-Beveren om een hold-up te plegen in Waregem.

Verdediging

In de defensie hebben we genoten van Bornauw, maar de concurrentie was zwaar. We kiezen voor Erdin Demir, die tegen zijn ex-club bewees dat de stap hogerop niet toevallig kwam. Ook Wout Faes liet meteen een puike prestatie optekenen.

Maar dé man van dit weekend wellicht was Alexis Saelemaekers. Op zijn rechterflank speelde hij Kortrijk helemaal stuk en had hij een voet in heel wat paars-witte goals.

Middenveld

Antwerp haalde een verrassende 0-1 overwinning bij Charleroi en dat lag vooral aan een zekere Sambou Yatabaré. Hij was werkelijk overal. Ook Paul-José Mpoku kan terugkijken op een uitstekend openingsweekend.

Maar het beste middenveld, dat is toch dat van KRC Genk. De Limburgers hebben met Malinovskyi, Pozuelo en Trossard echt goud in handen en bewezen dat tegen Lokeren.

Aanval

Helemaal voorin was het kiezen tussen Wesley en Vossen. Beide waren outstanding, maar we kiezen toch voor de Braziliaan, wat een werk heeft die verzet, zeg! Ivan Santini was de logische keuze bij Anderlecht. Hij keerde terug met een hattrick tegen zijn ex-club KV Kortrijk.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties