Dit is ons Team van de Week!

Redactie
| 3 reacties
Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Het nieuwe seizoen is helemaal begonnen en dus gaan we ook dit seizoen zoals steeds op zoek naar een team van de week.

Doel

Simon Mignolet hield met enkele goede parades de nul voor Club Brugge bij KV Oostende en toont nu al zijn meerwaarde en Sammy Bossut zorgde met zijn ervaring mee voor een clean sheet en stuntzege bij KRC Genk. Toch kiezen we voor Daniel Schmidt, die eigenhandig de hele voorlinie van Standard op de zenuwen werkte met redding na redding.

Verdediging

Achterin kiezen we deze week eens voor een viermansdefensie. Philippe Sandler bleek een missing link voor RSC Anderlecht, terwijl Olivier Deschacht op bezoek bij Genk opnieuw Anderlecht-niveau haalde en nog lang niet versleten is. Frank Boya scoorde dan weer een belangrijk doelpunt voor Moeskroen, terwijl hij alles wegwerkte achterin en Andreas Wiegel was een lichtpuntje voor Waasland-Beveren.

Middenveld

Op het middenveld toonde Hannes Van Der Bruggen na een knullig begin heel veel veerkracht, uiteindelijk was hij de drijvende kracht achter de overwinning van Kortrijk bij Cercle Brugge. Massimo Bruno was dan weer belangrijk voor Charleroi in de ommekeer tegen Antwerp.

Aanval

Voorin kiezen we voor twee aanvalsduo's die elk op hun manier en vanop hun positie belangrijk waren. Bij Club Brugge zorgden Percy Tau en David Okereke elk met een doelpunt voor de ommekeer in Oostende, bij Essevee was een hardwerkende Cyle Larin de man die ruimtes vond voor een scorende debutant Saido Berahino. Ook Bjordal profiteerde van het werk van de twee spitsen.

Dat levert dan onderstaand elftal op:

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Voetbalkrant.com

Al meer dan 21826 voetbalfans gingen je voor!

Met de Voetbalkrant nieuwsbrief ontvang je dagelijks al het laatste voetbalnieuws van jouw favoriete competities, ploegen of spelers per mail.

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties