Obscure Anderlecht-transfer heeft nieuwe club gevonden in... tweede provinciale

Obscure Anderlecht-transfer heeft nieuwe club gevonden in... tweede provinciale
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

Aanvaller Dylan Lambrecth heeft snel een nieuwe club gevonden. De spits tekent bij UCE Liège, dat daarmee uitpakt met een opvallende transfer.

De Luikse club is bijzonder tevreden met de komst van Lambrecth. Hij moet in de aanval een tandem vormen met Benoît Dreezen.

Technisch directeur Pascal Xheneumont spreekt van een geslaagde deal. “Het klikte meteen tussen Dylan, de staf en het bestuur", klinkt het.

Dylan Lambrecth gaat bij UCE Liège spelen

Volgens Xheneumont speelde ook Faustino Garcia een rol in de transfer. “Het vertrouwen dat hij Dylan gaf, heeft mee het verschil gemaakt.”

Lambrecth zelf wil vooral stabiliteit. De club hoopt hem die te bieden en rekent erop dat hij zich definitief kan settelen in Luik.


Met zijn rijkgevulde parcours, langs onder meer RFC Liège, Anderlecht en Union, haalt UCE Liège in elk geval heel wat ervaring in huis.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

Nieuwste reacties