Dit is ons Team van de Week!

Sander De Graeve
Sander De Graeve
| 6 reacties
Dit is ons Team van de Week!
Foto: © SC

Na twee speeldagen in het zand bijten werd week 27 die van AA Gent. Ze hebben dan ook twee spelers in het huidige Team van de Week.

Doel

Tussen de palen was er deze week heel wat concurrentie tussen Horvath en Ochoa. Toch is het de doelman van Club Brugge die het gehaald heeft. Hij zorgde ervoor dat zijn team geen nederlaag opliep op bezoek bij Anderlecht.

Verdediging

Achterin toonde Dylan Bronn opnieuw zijn scorend vermogen tegen Standard en hield Arslanagic zowaar de nul op bezoek bij KRC Genk. Casper De Norre deed het dan weer uitstekend in het andere kamp.

Middenveld

Op het zeer aanvallend ingestelde middenveld vinden we twee jongens van Anderlecht terug. Yannick Bolasie scoorde twee keer tegen Club en Yari Verschaeren was de aangever van één van die goals. Abou Koita was de man bij KV Kortrijk met een goal en twee assists. Sorloth deed het met een assist én een goal van op de flank ook niet slecht bij AA Gent.

Aanval

In onze drietand voorin vinden we met Taiwo Awoniyi een bekende naam terug. Sinds hij terug bij Moeskroen speelt blijft hij in dit team staan. Boli toonde dan weer zijn klasse met drie goals voor STVV en Harbaoui deed opnieuw zijn ding bij Zulte Waregem: scoren.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Ontvang het voetbalnieuws van jouw favoriete ploeg per mail

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Jupiler Pro League

Nieuwste reacties