Club Brugge en KAA Gent azen op dezelfde speler, maar krijgen meteen felle concurrentie

Club Brugge en KAA Gent azen op dezelfde speler, maar krijgen meteen felle concurrentie

Volg Voetbalkrant nu via Instagram!

De Belgische clubs bereiden zich al voor op het komende seizoen. Club Brugge en KAA Gent zouden beiden achter dezelfde aanvaller aanzitten, die zeer gewild is.

Volgens het Zwitserse medium SFM Football hebben Club Brugge en KAA Gent hun oog laten vallen op Axel Kayombo (19 jaar), een jonge aanvaller die dit seizoen door FC Basel is uitgeleend aan Stade Lausanne (Zwitserse tweede divisie). Hij heeft dit seizoen 9 doelpunten gescoord en 3 assists gegeven.

Kayombo, een rechtsbuiten en Congolese U20-international, zal daarna terugkeren naar FC Basel waar hij echter nog maar één jaar contract heeft. Een vertrek deze zomer lijkt in de pijplijn te zitten, en meerdere clubs tonen interesse in de speler.

Zo meldt SFM dat Lille, Racing Lens en Sturm Graz ook geïnteresseerd zijn in een deal met Axel Kayombo. Maar het zou Slavia Praag zijn dat het meest concreet en dichtbij is.

Probleem: FC Basel heeft zijn transferprijs vastgesteld op... 3 miljoen euro, aanzienlijk meer dan de 500.000 die Transfermarkt op hem plakt. Een beetje hoog voor een speler met nog maar een jaar contract over, en die slechts 2 wedstrijden heeft gespeeld met het A-team van Basel.

Lees ook... Leko vertrok via opstapclausule en niét met afkoopsom bij KAA Gent, maar... wie gaat dat bedrag betalen?

Het is dus afwachten of Club Brugge en Gent hun interesse zullen verleggen naar een andere speler, mogelijk goedkoper en met meer gegarandeerd succes op het hoogste niveau.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

 Speeldag 10

Nieuwste reacties