Reactie Leekens: "Soms heb je wat geluk nodig"
Foto: © SC
Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!
Barslecht spelen maar uiteindelijk toch winnen van Beerschot. Georges Leekens was blij met de thuiszege maar beseft dat er nog veel werk aan de winkel is. De keuze voor Bacca en Jorgacevic was volgens de coach van Club voor de hand liggend.
Tomas Taecke in Brugge
"We zijn sterk aan de partij begonnen en kwamen ook verdiend op voorsprong", zag Georges Leekens. "Beerschot werd creatiever en bracht ons daardoor in de problemen. We hebben toch gedaan wat we moesten doen en uiteindelijk de drie punten thuis gehouden".
"Soms heb je dat tikkeltje geluk nodig, dat bijvoorbeeld tegen Kopenhagen ontbrak. Mentaal is het uiterst belangrijk dat we de zege konden binnenhalen. Dat er nog veel werk is, lijkt me duidelijk. Ik hoop dat de blessure van Zimling meevalt, want dat zag er niet al te best uit".
"Wat betreft de keuze voor Jorgacevic: ik beschik over twee eerste doelmannen en moet kiezen. Bojan is fit en was sterk bezig, ook tijdens de tweede helft was hij enorm aanwezig. Net als Bacca was dat een logische keuze. Ik heb de scoutingsverslagen over Beerschot gelezen en op basis daarvan voor mijn spits gekozen. Hogli speelde eerder op links en heeft ook vandaag bewezen dat hij op die positie uit de voeten kan", aldus Georges Leekens.
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief