Had Anderlecht een strafschop verdiend tegen Club Brugge? Serge Gumienny oordeelt duidelijk

Had Anderlecht een strafschop verdiend tegen Club Brugge? Serge Gumienny oordeelt duidelijk
Foto: © photonews

Volg Voetbalkrant nu via WhatsApp!

De topper tussen Anderlecht en Club Brugge zorgde niet alleen voor spektakel, maar ook voor de nodige discussies over de arbitrage.

Anderlecht verloor zondagnamiddag met 1-3 van Club Brugge. De arbitrage had zijn werk tijdens deze topwedstrijd, die mee over de titel zou gaan beslissen.

Club Brugge bleek te sterk voor Anderlecht maar paars-wit streed door tot op het einde. Jan Vertonghen kwam goed weg, want hij had evengoed twee keer geel kunnen hebben.

Maar ook Club leek op een bepaald moment met de schrik weg te komen. Raphael Onyedika beging een overtreding op Kasper Dolberg in het strafschopgebied, net nadat de bal over de lijn was.

Het was volgens Serge Gumienny gewoon een terechte beslissing om hier geen penalty toe te kennen.  "Onyedika ging duidelijk op de voet van Dolberg staan en verdiende hier zeker een gele kaart voor", zegt hij bij Het Belang van Limburg.

"Maar omdat de bal al over de achterlijn was, kon er geen strafschop voor gefloten worden. Wel geel, maar geen strafschop dus", besluit de voormalige scheidsrechter.

Corrigeer
Fout gevonden in bovenstaand artikel? Meld het hier!

Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief

Meer nieuws

Meer nieuws

Populairste artikels

Play-off 1

Play-off 2

Play-off 3

 Speeldag 10

Nieuwste reacties