Ajax? Jean Kindermans verlaat Anderlecht en is in beeld bij Belgische concurrent

Foto: © photonews
Volg Voetbalkrant nu via Instagram!
Het avontuur van Jean Kindermans bij RSC Anderlecht zit er zo goed als op. Zijn contract werd er niet verlengd.
Jarenlang was hij de sterke man voor de jeugd bij RSC Anderlecht, maar zijn contract werd niet verlengd bij paars-wit.
En dus kon hij uitkijken naar een nieuwe opdracht, terwijl hij aan een opzegtermijn bezig is. Ajax Amsterdam was een vaakgenoemde naam.
Ondertussen lijkt hij echter mogelijk op weg te zijn naar een andere Belgische ploeg. Volgens Het Nieuwsblad was er een goed gesprek met ... Antwerp.
De 58-jarige Kindermans is nog steeds ambitieus en na 17 jaar bij Anderlecht zou hij dus naar een andere Belgische ploeg kunnen.
Snel duidelijkheid?
Er is nog geen duidelijkheid over de toekomst van Kindermans. Sterke man Fredberg wil ook nog een poging doen om hem alsnog in Anderlecht te houden.
De komende weken en maanden zal veel duidelijk worden, in het voorjaar van 2024 is de opzegperiode van Kindermans voorbij.
Lees ook...
- De winnende keuze van David Hubert: "Eens hij in zijn spel zit, weet hij iets extra's te brengen"
- En dat kan Anderlecht maar al te goed gebruiken: Yari Verschaeren schakelt eindelijk een versnelling hoger
- Patrick Goots heeft bewondering voor deze JPL-speler: "Sinds Nilis kwam zag ik maar zelden een spits als hem"
Schrijf je nu in voor de Voetbalkrant nieuwsbrief